5 põhjust, miks D’DIFFERENCE on üks ainulaadsemaid kosmeetikabrände Eesti turul

Luksuslik nahahooldussari D’DIFFERENCE on omanäoline bränd, kel Eesti turul puuduvad sarnaste omadustega konkurendid. Milles seisneb selle tunnustatud kodumaise sarja ainulaadsus?

1. Arstide väljatöötatud.
Kosmeetikasarjade D’DIFFERENCE ja D’DIFFERENCE for MEN idee pärineb dr Ruth Oltjerilt, kes asus aastaid tagasi koostöös teiste arstide ja teadlastega otsima lahendusi lamatiste ja põletushaavade hooldamiseks. Tulemused olid sedavõrd tõhusad, et otsustati kogutud teadmisi ja kogemusi rakendada ka kosmeetikavaldkonnas. Dr Oltjeri visiooniks oli luua nahahooldussari, mis põhineks võimalikult suures ulatuses looduslikul toorainel, ei sisaldaks sünteetilisi värvaineid ning mis oleks ühtviisi nii tõhus kui ohutu, tulemuslik ja meeltele nauditav.

Sarja arendustiim, kuhu kuuluvad arstid, keemikud ja biokeemikud üle kogu maailma, töötab täie pühendumisega. Kõige aluseks on kvaliteetne tooraine, mis on looduslik ning kannab endas naha jaoks väärtuslikke omadusi. Teiseks oluliseks komponendiks on õige tehnoloogia valik, mis võimaldab koostisosadel säilitada nende algsed omadused ehedaimal viisil.

2. Kõik tooted läbivad regulaarselt ohutusteste.
Toodete valmistamisel järgitakse kõrgeid kvaliteedistandardeid:  ISO 9001 ja ISO 14001. Tooted on läbinud challenge-testid, neil on kehtivad ohutushinnangud ja nad on dermatoloogiliselt testitud. Challenge-test ehk antimikroobse kaitse test seisneb kosmeetikatoote säilitusainete hindamises: kas ja kuidas peavad tooted vastu mitmesugusele saastumisele tootmise ajal, väliskeskkonnas ja otsesel kokkupuutel kehaga. D’DIFFERENCE testib regulaarselt ka poodides väljapandud proovitooteid ehk testreid, kuigi sedalaadi katseid kosmeetikatootjatelt tegelikult ei nõuta. D’DIFFERENCE’i eesmärgiks on pakkuda maksimaalset turvalisust kogu toote säilivusperioodi jooksul.

3. Rõhk süvaniisutusel.
Näo hooldamise aluseks on niisutavad ained. Meie nahk on eelkõige külmematel kuudel niiskusvaene. Naha hooldamiseks ja toitmiseks ei vaja me vastupidiselt üldlevinud arvamusele rasvaseid tooteid ja toitaineid. Just sel põhjusel on D’DIFFERENCE fookuse seadnud niisutamisele, mida võimaldab mh hüaluroonhape. Selle väga populaarse nahaomase aine jõud ja võlu seisneb just niiskuse säilitamises, mida ta suudab paremini kui ükskõik milline teine looduslik või sünteetiline polümeer. Gramm hüaluroonhapet suudab siduda umbes kuus liitrit vett. Hüaluroonhape aitab säilitada niiskust naha sees, annab nahale volüümi ehk polstri, kaitseb põletike ja infektsioonide eest, transpordib toitaineid. Sellele komponendile võivad olla kindlad ka need, kellel esineb naha tundlikkust. Vananemistunnustega, lõtvunud ja joonte ning kortsukestega naha puhul on hüaluroonhape äärmiselt mõjus abiline. Niiskuse taastamisele aitavad tõhusalt kaasa ka erinevad taimsed õlid, Surnumere mineraalid ning aktiivniisutajad, niatsiinamiid ja lillehapped.

4. Kõik D’DIFFERENCE’i tooted on dermatoloogiliselt testitud.
Professionaalse dermatoloogi läbi viidud katse testgrupis osalesid vabatahtlikud vanuses 20–70 aastat, nii naised kui ka mehed. Nende nahale kanti tootega immutatud plaastrid, mida hoiti nahaga kontaktis 48 tundi. Testijate nahatüübid olid erinevad. Pärast katset hindas dermatoloog naha seisukorda järgmiste parameetrite alusel: ärritus, kuivus, punetus, villid, kestendus. Kõik D’DIFFERENCE’i tooted läbisid katse puhtalt. Ühelgi inimesel ei täheldatud ärritust ega kuivust, polnud jälgi paistetusest, villidest ega punetusest.

5. Looma- ja loodussõbralik.
D’DIFFERENCE tooted on 100% taimsed ja neid pole loomadel katsetatud, st kogu tootesari on vegan. Uhkusega kannavad kõik tootesarja pakendid ka spetsiaalset veganmärgistust. Ühtlasi töötab ettevõte Green Reliability ökomärgise juhtpõhimõtete järgi.

Tagasi