Eestis avati uus vegantoodete e-pood

Täna avati Eestis uus täistaimsete toodete e-pood, mis tähistab tulevikutrendide võidukäiku. Veganfoodie.ee eesmärk on rikastada taimsest ja tervislikust toidust hoolivate inimeste toidulauda mahedate ja premium-klassi toodetega.

“Vastavatud e-pood on kaua hoogu oodanud unistuse täitumine,” ütles Veganfoodie.ee asutaja Ille Alles. “Kuna olen Lääne-Euroopas elades paljude aastate vältel sealsete vegantoodete mitmekesisust ja head maitset nautinud, siis avastasin Eestisse tulles, et kvaliteetsete tuleviku trendiks olevate toiduainete valik on siin napp. Nii saigi vastu võetud otsus rikastada hea toidu fännide menüüd veelgi paremate valikutega.”

Veganfoodie.ee valikus olevad tooted on kõik täistaimsed, mahedad, laktoosi-ja gluteenivabad ning säilitus-ja lisaaineteta. 

E-poes on uudsed hernepiimad, Saksamaa populaarne juustuasendajate sari Bedda, liha-, muna- ja kalaasendajad, maiustused ja teised huvitavad veganbrändid. Edaspidi lisanduvad ka mitmed heaolu-ja hügeenitooted, näiteks vegankondoomid, sääse- ja puugipeletusvahendid, joogipudelid jms.

Avamisnädalal ehk vahemikus 5. – 12. juunini on kõik tooted 10 protsenti soodsamad.

Tagasi